Sipariş ve Teslimat

Kargo firmasının gönderi alanı kapsamında olması şartıyla siparişleriniz Türkiye sınırları içerisinde dilediğiniz adrese ulaştırılır.

Teslimat Süreleri:

Siparişiniz kargoya verildikten sonra bir e-posta ile bilgilendirilirsiniz. Siparişlerinizin takip aşaması için bilgilerinizi eksiksiz ve doğru girilmiş olması önem arz eder.

Siparişlerin gönderim süreci, ödeme kontrollerinin tamamlanmasından sonra başlar.

Ürünler ortalama 3 iş gününde kargoya teslim edilmektedir. Tedarik süreçlerinde nadiren, üretici kaynaklı kısa süreli gecikmeler yaşanabilmektedir.

Cumartesi saat 12’den sonra, Resmi tatillerde ve Pazar günleri kargo teslimatı yapılmamaktadır.

Teslimatların gecikmesindeki en sık karşılaşılan sorunlardan biri adres bilgilerinin yetersiz olmasıdır. Lütfen teslimat adresinizi tam ve eksiksiz olarak giriniz. Fatura adres bilgileri faturalama işleminden sonra değiştirilemeyeceğinden fatura bilgilerinizin doğruluğundan emin olmadan siparişi onaylamayınız.

Hasar Güvencesi ve Taşıma Sigortası:

Ürünleriniz, kargo şirketine verildiği an sigorta kapsamına girmekte ve söz konusu sigorta teslimattan 24 saat sonrasına kadar geçerliliğini korumaktadır.

Ambalajı ve kutusu zarar görmüş olan kargolarınız için kargo görevlisine hasar tespit tutanağı hazırlatmanız ve durumdan bizi bilgilendirmeniz gerekmektedir.